Vážení...dovoľte ešte dotaz k vašim kartám. Trošku ste sa poponáhľali s tým prevedením na Zvolen...Čo spravíte v príp., ak ten pondelok Zvolen predsa len nezvládne,a licencia mu bude zrušená? Zamestnáte sa do Zv., aby ste ich mohli minúť, alebo si zakúpite nové pre BBDS ?
.
LUK
Ľudia neváhajte a utekajte si prečipovať vašu čipovú kartu! Prečo by ste mali novému dopravcovi platiť menej, keď máte tú možnosť zaplatiť mu aj viac, ako od vás pýta! Prečo by ste mu mali platiť len 10,- Sk, keď mu prostredníctvom čipovej karty môžete zaplatiť aj 13- Sk!!!
Neváhajte a plaťte... ?