Reply on: expresbb #12305:
vsak toto leto to bolo na uradnych tabuliach (alebo to bolo uz minuly rok?) a bol tam cely projekt, ale sprava ciest mala nejake problemy s pozemkami, ci co, tak ziadali o prerusenie uzemneho konania alebo tak. ale o tych sprostych uvahach o zruseni jedneho jazdneho pasu som pocul - ale to by boli akurat zbytocne vyhodene peniaze, lebo efket by sa skoro uplne stratil a pri neskorsej dostavbe by to bolo podstatne drahsie.JJ, kde si v haji?

(Pri tom systeme vesania /snurka-euroobal-uchytenie/ sa niet co divit, ze tam vydrzia chvilu a na druhy den ich musia nanovo zavesit, co ale denne isto nerobia...)
expresbb
1. jednotlivé cestovné - celé : 10,- Sk
2. zľavnené cestovné : 5,- Sk
(Minimalne do zajtra 8.1. sobota )
Takze by som tym stastlivcom poradil ist sa stazovat na predajne miesto SAD Zvolen a poziadat o vratenie 3 korun a nech Vam ich nahraju naspat na cipovu kartu. Prajem uspech ☺