Reply on: expresbb #12305:
vsak toto leto to bolo na uradnych tabuliach (alebo to bolo uz minuly rok?) a bol tam cely projekt, ale sprava ciest mala nejake problemy s pozemkami, ci co, tak ziadali o prerusenie uzemneho konania alebo tak. ale o tych sprostych uvahach o zruseni jedneho jazdneho pasu som pocul - ale to by boli akurat zbytocne vyhodene peniaze, lebo efket by sa skoro uplne stratil a pri neskorsej dostavbe by to bolo podstatne drahsie.JJ, kde si v haji?

(Pri tom systeme vesania /snurka-euroobal-uchytenie/ sa niet co divit, ze tam vydrzia chvilu a na druhy den ich musia nanovo zavesit, co ale denne isto nerobia...)
jofuri
mimi. Ale čo teraz, keď nám tu nasáčkovali malé prímestské aj medzimestskeé busy? Ty tomu veríš, že to zvládnu budúci týžden a ďalšie? Ťah napr.: z Radvane v rannej špičke praskali teda boli natrieskané klbove - teda velkokapacitné trolejbusy. A príde nejaký malý prímestsmý bus....... To nechcem vidieť, čo to bude?............