Vážení...dovoľte ešte dotaz k vašim kartám. Trošku ste sa poponáhľali s tým prevedením na Zvolen...Čo spravíte v príp., ak ten pondelok Zvolen predsa len nezvládne,a licencia mu bude zrušená? Zamestnáte sa do Zv., aby ste ich mohli minúť, alebo si zakúpite nové pre BBDS ?
.
Muscha
je mi však z niektorých špatne, ako za každú cenu hľadáte chyby na SAD Zvolen. Hľadáte vinníkov na nepravom mieste. Už ste zabudli, ako ste sa ráno tlačili do 25, keď miesto veľkej šla malá, alebo keď náhodou vynechala spoj, či vari 91 meškala viac ako 10 min? Nejako skoro. Ja si však pamätám aj na to, ako nám zrušili 24 a mamičky s detičkami ráno cestovali s prestupom na Tajovského. Nezabudnem na jednu z nich, ako ráno o pol siedmej vysvetlovala troj a štvorročnému synčekovi, prečo musia presadať. Alebo Vám treba pripomínať ďalej?