Na jednom z blogov SME - http://diskusie.sme.sk/viewdiscussion.php?id=638184&p=2#msg2536046 sa pred chvíľou pýtal istý lubosxxx:
Asi som nechapavy,
ale neviem, preco nemoze v BB premavat aj BBDS aj SAD-ZV, alebo trebars aj SAD-michalovce. Myslim, ze potom by si kazdy z nich zacal vazit zakaznika...
Ak nie ste registrovany na blogoch SME (registrácia platí jedna pre všetky stovky blogov) a nechcete sa zatiaľ zaregistrovať, napíšte prosím tu, ako by ste mu odpovedali. Prenesiem to tam. Vďaka.
Asi som nechapavy,
ale neviem, preco nemoze v BB premavat aj BBDS aj SAD-ZV, alebo trebars aj SAD-michalovce. Myslim, ze potom by si kazdy z nich zacal vazit zakaznika...
Ak nie ste registrovany na blogoch SME (registrácia platí jedna pre všetky stovky blogov) a nechcete sa zatiaľ zaregistrovať, napíšte prosím tu, ako by ste mu odpovedali. Prenesiem to tam. Vďaka.

Karol Nagy
1. Predaj bryndze a syrov, stánok na Sídlisku, ul. 29. augusta (Tr. SNP), nad zakrytým elektrárenským kanálom
2. Internetové centrum ( www.netgame.sk , info@netgame.sk ), nám. SNP 4, pasáž Arcade, smerom ku kinu Urpín. Toto miesto je súčasne aj info centrum, kde postupne budeme cez pracovníkov centra sprostredkúvať podľa našich možností maximum - aj tlačených informácií. Internetové centrum je najlacnejšie v BB - ceny od 16 - 19 Sk/ hodinu
3. ZUŠ-ke pri Hrone
4. Lekáreň, pri ŠVK, Lazovná ul.
5. Lekáreň pri Úsvite
Hláste prosím v ďaľších príspevkoch ďaľšie miesta, ja ich budem dopĺňať. Alebo pošlite pre istotu e-mailom: priamademokracia@yahoo.de . Ďakujeme.