BTW Aka je realita verzus vyhlasenia Ing. Polonyho zo vcera o riadnej doprave oddnes?
Linka 98 (tescobus, hoc viac-menej zmluvna doprava) stale nechodi. Ani dnes rano
A tak ako tu uz bolo parkrat pisane v pondelok to bude ina vrazda sa chciet dostat smerom na Slovenku/Roosevelt. nemocnicu zo Sasovej, kedy za 1 hodinu islo cca 13 vylucne KLBOVYCH busov a teraz podla vsetkeho pojdu solo busy a k tomu este niektore primestske!!!
Linka 98 (tescobus, hoc viac-menej zmluvna doprava) stale nechodi. Ani dnes rano
A tak ako tu uz bolo parkrat pisane v pondelok to bude ina vrazda sa chciet dostat smerom na Slovenku/Roosevelt. nemocnicu zo Sasovej, kedy za 1 hodinu islo cca 13 vylucne KLBOVYCH busov a teraz podla vsetkeho pojdu solo busy a k tomu este niektore primestske!!!
Len aby sa horšie nestalo...
Danny
Ten moj udaj bol este z konca 90-tych rokov. To cislo 80 000 je zarazajuce. Aspon vidno, ako sa z Bystrice stava diera ?
Co ma nesmierne mrzi...
Sasova moze mat fakt iny pocet obyvatelov, bezne sa sachuje s ciframi medzi 25 az 37 tisic.