Reply on: LUK #12110:
Súhlasím, tie linky tu už neuverejňujem. Pri každom mojom pripojení sa na internet (niekoľkokrát denne) aktualizujem - dopĺňam tie linky, ale na osobitnom quazi diskusnom fóre (osobitnej téme na inom diskusnom fóre, kde sa dajú otvárať v neobmedzenom počte a bez AKEJKOĽVEK cenzúry, či moderovania). Tu budem dávať len link na ten monitoring:http://areopag.christ-net.sk/forum/viewtopic.php?t=1377
LUK
"Manažment BBDS namiesto investovania do obnovy vozového parku investuje do do svojich vreciek státisicové odmeny." a dôkazy máme?
"a ten kolaps v doprave v ďalších dňoch viním jednoznačne BBDS a Magistrát mesta vďaka podvodnej zmluve o prenájme mestských autobusov" aha ďalší, kto im žerie, že jediný problém bystrickej MHD je 35 autobusov... ?
"svedčí to jednoznačne o jej snahách o zachovanie si monopolného postavenia v BB MHD" a teraz po nástupe Zvolena tu máme čo? ? V MHD sa konkurencia nedá praktikovať, keďže ide o stratovú činnosť...