Reply on: Bystrican #11833:
ako správne podotkol xdeimosx, V PRVOM RADE IDE O TROLEJBUSY. alebo rečou prísloví: Ak sa prehrá táto bitka o trolejbusy, je prehratá celá vojna...či MHD bude prevádzkovať SAD ZV alebo BBDS je v prípade zodpovedného plnenia si funkcií prepravcu nepodstatné. podstatné sú trolejbusy
Bystrican
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3059