Reply on: neoBB #11742:
1. mozne to je, ak bude nejaky integrator dopravy - spolocne cestovne, delba trzieb a dotacie, ...
2. to je ako keby ich budovali odznova. Skoro rovnake naklady ako nova prevadzka.
3. ano, aj BBDS ma riadne podpisanu zmluvu
Re #11767 Danny: to vobec nie je skodna v reviri. Su to vodici MHD, maju svoj nazor na manazment BBDS, ale su aktivni a makaju!
Re #11786 LUK: to su dve veci. Kable musia byt pod napatim aby nenavlhli. A samozrejme, vrchne vedenie sa musi chranit pred kobylkami.
expresbb
Niekde na nete som cital ze ostravaci chcu zracionalizovat (elektrifikovat sasovu ) mhd v bb(ale neviem kde som to videl, nechcem zastavat sad bb) a tiez je pripraveny projekt na novostavbu autobusovej stanice a je na strankach bbds