Nedá mi, aby som sa neposťažoval na IDIOTSKÉ železnice. Ja som vlakový fanda a nikdy nevynechám príležitosť ísť vlakom, ale čo je moc to je moc.
Včera som bol v Brne:
Cestovný lístok spiatočný stojí 520 Sk a 670 Sk na EC! (podotýkam, je to 130 km).
Pritom na tejto trati už jazdia len skoro samé ECečka.
Autobus stojí 150 Sk jednosmerne.
Takto chce železinca konkurovať???? Taká cena - za tie služby?
Nabudúce idem autobusom...
Inak všetkým žel. fandom odporúčam pozrieť si najnovšie zľavy, ktoré ČD na leto pripravili.
Včera som bol v Brne:
Cestovný lístok spiatočný stojí 520 Sk a 670 Sk na EC! (podotýkam, je to 130 km).
Pritom na tejto trati už jazdia len skoro samé ECečka.
Autobus stojí 150 Sk jednosmerne.
Takto chce železinca konkurovať???? Taká cena - za tie služby?
Nabudúce idem autobusom...
Inak všetkým žel. fandom odporúčam pozrieť si najnovšie zľavy, ktoré ČD na leto pripravili.
Jediný drastický víkendový výkyv je asi nedeľa večer cez školský rok, prídu vlaky napratané študentami a trpí hlavne 34 a 1.
, casom hadam dojde aj na delitelnost. Pozri si taku 24 - iba 12, 15, 20 a 30 s vynimkou prechodov a vikendu. U tvorcov CP vidim pozitivnejsi nahlad na delitelne intervaly. Ale nie za kazdu cenu.
Kami
Trolejbusy kozmeticke zmeny, na 1ke redukcia skoro rano (z W na
20 komplet prestavana pomedzi novu 22. Danny ak chces intervenovat tak si osvoj priebeznu konecnu Karpatska, potom sa moze tocit rychlejsie. Pre koho je Javornicka???
22 voz dole, novy interval od 8 min, ranna redukcia a po 18tej jednotne 18 min.
23 len posun
24 nove intervaly 15 min (vodic dole), podobne 25. Paci sa mi vikend. Spolocny interval 20, 30 a 60 min, ziadne subezne.
26 trocha skoro rano, vikend na 54 min
33 poposuvany vikend
43 po 17 h 2 spoje
Cize uspora 2 vozy (22 v C, vo W, 92) s nimi 3-4 vodici. Spolu s nakupom novych to nenahradi vsetky Ikarusy (cca 10).