petíciu mám už takmer hotovú. Len potrebujem aspoň 2-3 ľudí, ktorí by chceli byť so mnou v petičnom výbore.
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.
Nodes