petíciu mám už takmer hotovú. Len potrebujem aspoň 2-3 ľudí, ktorí by chceli byť so mnou v petičnom výbore.
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.
Kami
V ZV boli odstavene:
PO 304, 257, 317, 301, 299, 261
PP 206AU, 317AM, 346BD
BA 1705
Liberec 610?
mozno ZV 902AY
PRE-OS Volvo
plus nove a 2 kusy klobas z LM na ceste.
Kompletizovat sa budu zajtra.