Posledné upozornenie na našu Vianočnú jazdu Ikarusom.
Jazda sa uskutoční DNES od 14:00 - začiatok je pri "Drukose" (autosalón blízko železničnej stanice Banská Bystrica - mesto), pokračovať budeme cez Tulskú a Tesco HM.
Oneskorenci majú možnosť pristúpiť o 15:00 na autobusovej stanici. ?
Jazda sa uskutoční DNES od 14:00 - začiatok je pri "Drukose" (autosalón blízko železničnej stanice Banská Bystrica - mesto), pokračovať budeme cez Tulskú a Tesco HM.
Oneskorenci majú možnosť pristúpiť o 15:00 na autobusovej stanici. ?
LUK
Re #11142: jednoducho - pešo popri Hrone dojdeš k mostu smerujúcemu na Ul. 9. mája a za ním to je