Reply on: LUK #11022:
myslím, že si nemusíme nahovárať to čo dávno vieme. Mesto nemá a ani nemalo záujem o kvalitnú MHD. Preto je teraz v takom stave v akom je... ?
Či už ako jediná fyzická osoba (napr. zamestnaná na MsÚ) alebo ako samostatný subjekt...
Petik
A tiez to momentalne moderne odsuzovanie zvolencana ako este horsieho... Ved je to zalozene predovsetkym na spekulaciach.
K tej sutazi: Ked bola zrusena, preco nejednali aj s Turancarom? To ze sa do sutaze prihlasil neskoro vobec nevadi. Ved sutaz bola zrusena!
A neporovnatelnost ponuk? To sranduju! Ked si stanovym kriteria, tak to porovnat dokazem. Ked ziadne kriteria nemam, potom nedokazem porovnat vobec nic.
A inak naprosty suhlas s tym co pise LUK #10998