...ale aj tak majetok sa väčšinou neodpisuje po celú dobu životnosti samotného majetku. Napríklad trolejbus je myslím odpisovaný po dobu 6-tich rokov. Po ďalšiu dobu jeho prevádzky (po jeho odpísaní) sa už neodpisuje a minulé ročné náklady na jeho odpisovanie sú už v ďalších rokoch ziskom, čo tvorí samotný trolejbus.
Dúfam, že to je aj naozaj tak ?
Dúfam, že to je aj naozaj tak ?
Fakt nemôžem zodpovedne povedať, že to bude púha redukcia, ale celkový pokles tam bol...
BigMac
-alebo bude držiteľom platnej licencie na prevádzkovanie dráhovej dopravy,
-alebo žiaden trolejbus neopustí bránu vozovne,
-alebo tu kdosi bude porušovať zákon.
preložené do ľudskej reči: to je asi to isté, ako keby môj sused nevodič chcel jazdiť na môj vodičský preukaz. Môže, ale len dovtedy, kým mu na to neprídu... ?