Reply on: Petik #1045:
ale vsimli. Vsak raz za cas pridaju zrychleni spoj, pre istotu kratko po/pred "pomalym".A vsak naco by davali napriklad rozumne pripoje k hlavnym tratiam, ked mozu do kazdeho zapadakova poslat rychlik, co stoji v kazdej dedine. Este neskrachovali, tak to asi robia dobre, nie
?
Kami
Na poslednom zasadnuti poslanci okrem 140 tis (resp. 14% ZI) na podnik s CSA schvali do komisie pre dopravu Kornieta ako odbornika - neposlanca. To by mohla byt dobra sprava pre MHD a dopravu vseobecne.