Reply on: Majkl #1049:
tie fotky vyzeraju celkom dobre. Mam tu nejaky svetly monitor, ale vsetko vidno ako treba.Ale chybicka se vloudila. 642 vtom pripade zalozi (zalohuje) klasicky cez tyzden, ciciak mal nieco s dverami, o chvilu uz prechadzal okolo opraveny.
Tatra Air uz existuje, BB SK 15%, BB 14%, ZV a Sliac spolu 14%, zvysok sukromnici a CSA. Cena je vraj ako BA - Praha.
?
nfc
Čo sa týka exportu pre IDOS, v našich verziách SW DOS /ADO/ aj WINDOWS /WinADO/ je možnosť exportu. Bolo to urobené pre firmu CHAPS s.r.o., ktorá pokiaľ viem vyvíja systém IDOS.
Re #1031 Petik: