Nielen v Bystrici a Nitre sa súťaží:
Korzár: Schválili verejnú súťaž na mestskú autobusovú dopravu
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=13.10.2005/19503P
Korzár: Schválili verejnú súťaž na mestskú autobusovú dopravu
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=13.10.2005/19503P
velmi pekna vystava.
) je to otazkou casou. Kartu DPB si napr. mozem nabit aj pre SAD Bratislava. Cize v ramci BBDS mozem cestovat na kartu neobmedzene (do vysky zostatku, ktory sa da v buse doplnit), pri cudzich dopravcoch sa casom bude dat pouzit jedina karta (dve, tri, ...).
VLK
Inak bude to zaujímavé - u vodiča neprestupný lístok bude za 15.- a z čipovky za 10.-, do troch zastávok za 5.- Osobne som zvedavý, ako to bude po zavedení systému, teraz sa vozím len tak po HK, aby som sa "dostal" do súčasného systému. Na druhej strane sa vodiči strašne tešia...