Este k linke 90 a redukciam.
Linka 90 je specificka tym ze primarne sluzi na spojenie Sasovej a Zvolenskej cesty. Je teda rychlou alternativou k cestovaniu s prestupom za 9,80 + 5,30. Taka 91 je darmo expres, ked nema kde predbehnut 25ku.
Redukcie su potrebne, kedze len za posledny rok klesli osoby asi o 5%. Druha vec je, ci bude CP postaveny tak aby neboli hluche miesta. Nech nechodia busy vo dvojiciach - jeden plny, druhy poloprazdny, cize v priemere sa nik netlaci
.
Konkretne nic neviem, ale drasticke zmeny by som neocakaval. Vsak v septembri uvidime.
Linka 90 je specificka tym ze primarne sluzi na spojenie Sasovej a Zvolenskej cesty. Je teda rychlou alternativou k cestovaniu s prestupom za 9,80 + 5,30. Taka 91 je darmo expres, ked nema kde predbehnut 25ku.
Redukcie su potrebne, kedze len za posledny rok klesli osoby asi o 5%. Druha vec je, ci bude CP postaveny tak aby neboli hluche miesta. Nech nechodia busy vo dvojiciach - jeden plny, druhy poloprazdny, cize v priemere sa nik netlaci
.Konkretne nic neviem, ale drasticke zmeny by som neocakaval. Vsak v septembri uvidime.
Kami
Uvazuje sa (uvazovalo ?) ze cesta pojde z Hustaku poza IVANa cez byvalu Synagogu a cez Vansovej. Ale nechali postavit budovu na J. Krala v tej trase (hned vedla pozemku synagogy) tak neviem. Pomohlo by aj dokoncenie maleho severneho obchvatu, hlavne usek od Luptaka na hlavnu cestu.