Obmedzenie premávky linky S60 (8th – 30 Jun 2026)

Až do konca školského roku bude obmedzená popoludňajšia premávka linky S60.

Od 8. do 30. júna 2026 bude opäť obmedzená premávka vlakovej linky S60. V uvedenom termíne nepôjdu posilové vlaky v popoludňajšej špičke v oboch smeroch premávky. Osobné vlaky na trati Bratislava - Galanta tak budú popoludní premávať v hodinovom intervale.

Čiastočnou náhradou bude mimoriadne zastavovanie vlakov linky R60 v staniciach Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Senec a Sládkovičovo:

  • z Bratislavy do Galanty o 13:33, 14:33, 15:33, 16:33, 17:33 a 18:33.

Zmena je zapracovaná aj v Plánovači cesty.

Comments

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Pajo #6:
Ako raz napísal jeden český diskutér na stránke zdopravy.cz, (parafrázujem) "byť železničným fanúšikom na Slovensku je zvláštna forma sebatrýzne". 😆
Reply on: Joyki #4:
Podľa mňa nijako. Pomaly sa 60 minútový interval v špičkách stáva štandardom na všetkých tratiach okolo BA.
Reply on: si #3:
Na tejto trati sa nic nedeje. Ak by bola vyluka, tak by boli odrieknute aj ranne vlaky. Vtedy je trat najviac pretazena. No a ani v tyzdennom pláne vyluk nic nie je.
A to tak, ze pocas letnych prazdnin tieto vlaky nepremavaju + nedostatok rusnovodicov je maskovany predlzenou vylukou na Trnavu.
Od septembra to ako chcu vykryt?
Reply on: Solider #2:
otazne je ci to je sposobene nedostatkom personalu a vozidiel (v tom pripade zmena nahodenho dopravcu moze mat zmysel) alebo pracami na infrastrukture (a v tom pripade je jedno kto by to jazdil, ak priepustnost trate nedovoli viac vlakov)
Treba konečne vymeniť ZSSK za iného dopravcu.
Perfektné..