Cyklistická časovka Ružinov - presmerovanie liniek 50, 66, 67, 87 a 96 (27th Sep 2014 12:00 – 18:00)
  • This is an archived page. Current information can be found in left menu.

V sobotu popoludní nebudú premávať autobusy po Ružinovskej ulici, pôjdu obchádzkovými trasami.

V sobotu 27. septembra 2014 bude od 12:00 do cca 18:00 uzavretá Ružinovská ulica v úseku od Bajkalskej ul. až k obratisku električiek vrátane priečnych prejazdov z dôvodu konania cyklistického športového podujatia usporiadaného Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Uzávierka ulice si vyžiada presmerovanie liniek MHD:

  • linka 50 bude obojsmerne premávať medzi zastávkami Slovanet a Haburská / VD Úsvit obchádzkou cez Bajkalskú a Drieňovú ul. Na Drieňovej zastavia autobusy na zastávkach Bratislavská župa a Solivarská. Linka neobslúži zastávky na Ružinovskej ul. (náhrada bude na Drieňovej ul.) a zastávku Maximiliána Hella.
  • linka 66 bude premávať:
    • v smere k Trhovisku medzi zastávkami Krásna a Mliekárenská obchádzkou cez Mierovú, Hraničnú, Prievozskú a Bajkalskú, pričom zastaví na zastávkach Kaštieľska, MiÚ Ružinov, Hraničná - OC Retro a Pažítková. Zastávky Mierová až Drieňová v tomto smere nebude obsluhovať;
    • v smere na Domkársku medzi zastávkami Slovanet a Mierová obchádzkou cez Bajkalskú, Prievozskú a Gagarinovu, pričom zastaví na zastávkach Prievozská a Hraničná - OC Retro. V tomto smere neobslúži zastávky Drieňová až Nevädzová.
  • linky 67, 87 budú začínať zo zastávky Astronomická na Astronomickej ulici.
  • linka 96 bude premávať obojsmerne medzi zastávkami Haburská a Prístavný most po odklonovej trase cez Drieňovú a Bajkalskú, pričom zastaví na zastávkach Solivarská a Mliekárenská. Linka neobslúži zastávky Maximilána Hella až Prievozská.

23rd Sep 2014
-mhd-

Comments

Login: Password:

You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 8 MB).
You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.

TomJ23.9.2014 17:52 #1 Re:
Ako som očakával, zastávka Drieňova bude opäť bez obsluhy.