Straty a nálezy v MHD

V prípade zabudnutia príručnej batožiny, alebo straty predmetu v prostriedku MHD sa môže cestujúci telefonicky obrátiť na infolinku Dopravného podniku Bratislava na čísle 02/5950 5950. Ak cestujúci zistí stratu, alebo zabudnutie veci krátko po vystúpení z vozidla, je najvyššia pravdepodobnosť jej nájdenia, keďže pracovníci infolinky môžu prostredníctvom dispečingu ihneď kontaktovať vodiča príslušného vozidla, ktorý následne prezrie interiér vozidla.

Prevzatie nájdenej veci je možné:

  • v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
  • nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
  • po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Comments

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 8 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Urbanway 2423 #78:
ďakujem, zašlem🙂
Reply on: Urbanway 2423 #78:
ďakujem, zašlem 😉
Reply on: Hana #77:
Pochvaly môžete zaslať na pochvaly@dpb.sk 🙂
Dobrý deň, chcem sa poďakovať veľmi milej a ústretovej pani, ktorej sme sa dovolali na uvedenú infolinku dňa 15.4.2021 o 18.42. Moja "pojašená a nezodpovedná" 9 ročná dcéra stratila peňaženku (aj s asi týždeň starou električenkou).
Dedukčnou metódou sme prišli na to, že s najväčšou pravdepodobnosťou jej vypadla v električke z vrecka bundy - tak sa aj stalo😉. Išlo o električku č. 4 v smere z Dúbravky do Karlovej Vsi. Zistili sme aj číslo vozidla, spoj - táto milá pani okamžite všetko zorganizovala a dohodla mi prevzatie peňaženky priamo u pána vodiča - tiež veľmi milý a ochotný pán.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za "pojašenú a nezodpovednú" dcéru🙂 .
Reply on: Katarina9 #75:
Tak asi ich vo vozidle nejaký "neetický" človek našiel a zobral si ich. Môj brat zas stratil ruksak na L20 pri výstupe na zastávke Hradištná. Na ďalší deň išiel z Dúbravky do Vozovne Trnávka po ten ruksak, ktorý tam našťastie našli.
V happy ende si môže človek povedať: "Mal som to ale ja šťastie."
V opačnom prípade, keď človek svoju vec už nenájde si môže povedať: "Mal som si na tú vec dávať väčšiu pomoc."
Každopádne ja Vám prajem hlavne to aby sa Vám toto stávalo čo najmenej (najlepšie, aby sa Vám to už nestávalo, ale to nemôžem zaručiť). 😃
Reply on: HORVI #73:
Dobry den, s dispecingom som volala a aj na straty a nalezy do vozovne Petrzalka, okuliare sa nenasli. Dakujem za reakcie a ochotu pomoct.
Reply on: HORVI #73:
Ak ste sa už dovolali na dispečing, tak napíšte aj do tohto četu, že to už máte vybavené, aby to ďalší, čo sú prihlásení už neriešili a nevolali na Vaše telefónne číslo.
Reply on: Katarina9 #72:
Dobrý deň, zavolali ste na číslo 02/5950 5950? Je to telefónne číslo, kde príslušný za telefónom kontaktuje vodiča/ov autobusu, kde sa pravdepodobne nachádza stratená vec. Ak ešte nie, mohli by ste dispečerovi dať cenné informácie ako napr. Evidenčné číslo vozidla a presný spoj. Skúste sem napísať kedy ste išli odkiaľ a kam a ja sa Vám pokúsim identifikovať vozidlo. Prípadne, choďte tu na stránke do kolonky "vozidlá" a tam kliknite na autobusy a napíšte daný typ autobusu, ktorým ste išli. Aj to by malo pomôcť.
Dobry den, dcerka stratila/nechala v autobude dioptricke okuliare, v sobotu na linke c99, smer do Ovsista, okolo 17. Cierne s modrou na nozickach. Nenasiel prosim niekto? Velmi by nam to pomohlo. Moje cislo je 0904426946. Dakujem krasne.
Reply on: Matej Kollath #70:
Skús napísať na infocentrum@dpb.sk, mali by ti vedieť pomôcť.
Dobry den v poslednej 32 co isla 23:32 som vytratil telefon takze neviem zavolat na dane cislo vedeli by ste mi nejako pomoct?
Reply on: Mark #68:
Skúste zavolať na číslo hore uvedené číslo 02/5950 5950.
Dnes okolo 22 hodín som vystúpil na Radioska trolleybus stanica na 204 som odstúpil na Zimný Štadión a si myslím peňaženku vypadol. Je to hnedá peňaženka toru mal 5 euro. V tom. Dôležité pre mňa boli dokumenty vo vnútri. Ak niekto nájde alebo niečo vie, zavolajte mi na 0951624323. Ďakujem
Reply on: 810zssk #66:
ďakujem, voláme.
Reply on: sarila #65:
Treba zavolať na číslo uvedené vyššie.
Manžel zabudol v električke č.3 smer Petržalka včera 28.12.2020 okolo
13 h. pánske čierne kožené rukavice. Nenašiel prosím niekto? Ďakujem.
2.12.o 14.30 som stratil okuliare s puzdrom Tesco č autobusu 23
Za každé info budem vďačný,
Reply on: Sor23 #62:
Vďaka za uznanie. Snáď sa dostala do správnych rúk... 👍
Reply on: Terez #61:
Pekné od vás, dobre ste urobili. 🙂
Dobrý deň, dnes podvečer bola v buse 32 zabudnutá dámska kabelka. Odovzdala som ju vodičovi.