Reply on: Vladislav 48 #44231:
"...či sa smie" plati tam 50-ka a ta plati ak sa nemylim pre všetky vozidla tak prečo by sa to nesmelo? Neviem o žiadnom predpise ktory by určoval 20km/h dole furčou pre trolejbusy, ako som už pisal to len niekto si vsugeroval do hlavy a ti čo nevyskušali tak tam jazdia dones 20kou
Isidor
http://blog.sme.sk/diskusie/1426776/1/Nakoniec-sme-ich-to-naucili.html
"Nemám nič proti, ale vsetli to večne uhundraným Slovákom. Tu sú už zvyknutí nastupvoať všetkými dverami, zase by ich niekto len "otravoval"...aj vo veľkomeste akým je Madrid sa nastupuje predom, žije tam mnohnásobne viac ľudí, ide to úplne hladko, ale neviem si to tu vážne predstaviť. A nástup prednými dverami vo večerných, respektíve skorých ranných hodinách funguje v KE už dosť dlho..."