Reply on: Frangar #54232:
Rozumiem, lenže si myslím, že nasadiť moderné NP vozidlá niekam, kde vyskakuješ do zarasteného štrku a miesto staníc sú len ruiny (napr. štiavnická Anča, nech som v regióne) je plytvanie. Ľudí zvyčajne nenamotivuje samotná úroveň vozidla rovná autobusu, ak zvyšok infra je zúfalo zanedbaný - málokde je dopravná situácia podobná ramenu BA-Senec, že napriek desiatkam rokov bez investícií sa ľudia tlačia do vlakov. Z môjho pohľadu by najprv malo byť po čom jazdiť (pozdravujem ŽSR), vzápätí vyriešiť čím, a až potom škrtať súbehy. Lebo keď ich vyškrtáš dnes, ľudia nebudú mať dôvod presadať do neatraktívnej VHD, ak majú autá. Sorry ak som to chápal zle, ale znelo mi to naozaj len ako obnova. Pričom som sa snažil zdôrazniť, že bez posilnenia zostane reakcia na prepravné prúdy stále len o tom, že sa bude horedolu šachovať s rozmiestnením jednotiek do dep podľa toho, kde to zrovna viac padá na hlavu, na úkor niektorej relácie/regiónu. Nehovoriac už o situácii, že by sa reálne prikročilo k obmedzovaniu IAD či autobusov.
... na odľahčenie.

PDM.8.99
2) Podobne ako som písal nižšie je tvoja arogancia voči ľuďom čo tvrdo drú prejavom tvojho charakterového defektu, ktorý bude po zásluhách odmenený aj. Neboj, dočkáš sa toho, čo si si navaril. Vekslák nie je, ale minimálne podvodník a klamár, plus korupčník áno.
3) No vidím, že o ĽSNS vieš prd, lebo oni maďarov neriešia vôbec, čiže si totálne vedľa.
4) Máš pravdu, dokázal reprezentovať v šerme SR. Zločinná činnosť v politike nie je, že dokázal viac, keď tak sa spustiť do morálnej žumpy. To dokáže kdejaký truľo, čašník, či robotník, prerobený za Mečiara na podnikateľa cez známosti z čias ŠtB.
5) A ako komanči brzdili rozvoj železnice prosím ťa? Prečo keď padli, tak sa prestalo s rozvojom železnice?! Ako toto vysvetlíš? Asi ťa pri pripomenutí rozvoji železničnej siete za Dr. Tisa porazí, že čo sa vybudovalo a čo sa malo vybudovať. Či to boli zásluhy ešte Uhorska?
Ja nemôžem za to čo vidíš, viď si čo chceš, mne sú tvoje prekrúcania reality ukradnuté totálne ...