Reply on: Jak44 #238643:
Myšlienka off-topic fóra je podľa mňa dobrá, hodí sa presne na rôzne rozsiahle témy čo síce od dopravy štartujú, ale nakoniec sa jej dotýkajú len okrajovo - či už je to covid, alebo predtým bežné prestrelky na tému urbanizmus, podoba rozvoja mesta atď atď. Formát, že zrazu niekoľko strán všeobecnej vôbec nebolo o doprave, nemôže byť azda pre nikoho príjemný, zvlášť keď potom podobné témy každý druhý mesiac rotovali po rôznych vláknach a spätne už ani srnka netušila, kde čo hľadať. Vyčleniť tomu jednu diskusiu mi preto príde ako rozumný kompromis medzi doterajším gulášom a extrémom typu bmhd, kde je zvlášť fórum na každú možnú situáciu v doprave.Čiže, podľa mňa vôbec nie je problém v myšlienke a nemusíš sa za ňu ospravedlňovať. Jediný nedostatok nastal pri jej realizácii. Jasné, že každá zmena je sčasti nepopulárna (a mazanie zvlášť), ale práve preto zavedenie akejkoľvek novinky nespočíva iba v kroku *ohlásim*, ale aj v sledovaní nasadenia a následnom reagovaní na námietky a vysvetľovaní nejasností. Rozhodne nechcem žiadneho admina stavať pod RTG, ale začínam mať blbý pocit, že toto ukrývanie sa má slúžiť len na to, aby sme sami seba mylne presvedčili, že vlastne tu chceme ten doterajší chaos.
Jak44
Niekto nový dostal prístup do admin rozhrania a tak sa s tým treba teraz hrať? Človek, čo za týmito čistkami stojí, by mohol mať aspoň toľko chochmesu, že sa tu predstaví.
P.s Debata na túto tému na 100% patrí do tohto vlákna. Všeobecné forúm beriem ako niečo, kde sa rieši nie len doprava, ale aj fungovanie imhd ako-takého. Offtopic je na vojny o korona víruse. Z toho dôvodu aj túto myšlienku píšem sem.
P.s.2. Hlboko sa všetkým užívateľom ospravedlňujem, že som s myšlienkou Off-topic fóra prišiel.