trolejbus bol videny pri odchode zo zastavky hrobonova kde normalne zastal smer prokopa velkeho boli v nom ludia ja som si myslel ze je daco pokazene na hrade ale nikde nic nebolo pisane tak som napisal sem.
no a čo si myslíš,že ja stojím v meste a kontrolujem všetky smery trolejbusov ?? konec koncom mohol mať aj výjazd z vozovne ...ved prečo to adresuješ mne .... ???
A to Vasu dokonalost nenapadlo, ze to mohlo ist po Prazskej a Brnianskej ako L64 miesto cez hrad ako bezne a nasledne cez Hrobustov ku Vojenskej nemocnici? A ze to prislo dotycnej osobe divne?
prečo ma tu poučujete ??? ved už debilina je to,že ten trolejbus ani nemože pokračovať smerom na vojenskú nemocnicu ... Takže od dotyčného beriem ako lokalitu ...o ktorej možno nevedel ,že linka pokračuje smer voj.nemocnica ...alebo je tu možnosť,že mal zle nadst.tranparent ....?
Snežienka je zúfalá, to je fakt. Ale dopredu odstraší iba ľudí, ktorí to tam už poznajú, hoci beriem, že aj na "nových" návštevníkov neurobí dobrý prvý dojem (ale to neurobí ani budova stanice). Myslím, že na Novom Meste si to dávno uvedomujú, ale Snežienka ako taká bola pre túto lokalitu podľa všetkého od samého začiatku naddimenzovaná a v podstate na to dodnes dopláca. Je to širší problém, nie veľmi vhodný pre dopravácke fórum, v prípade záujmu mám mail pod nickom.
ved k lanoke sa clovek boji idst vdaka stavu Snezienky.
Lanovke by urcite pomohla bobova draha s trasou popod nu a nasledne by sa clovek vyviezol hore lanovkou a samozrejme obnova zjazdovky by pomohlo cez zimu. A nie nemyslim si, ze uz vsetky zimy budu take ako tohtorocna!
Celemu arealu Železnej studienky, Kamziku alebo teda rekreacnej casti mestskych lesov chyba koncepcia ako by to malo raz vyzerat, ako ho rozvijat, ake funkcie tam chceme a ake nie.
Ked sa pozriem na prevazdkovatelia bufetov, ktory vlastne nemusia nic, len inkasovat zisky tak mi je na grc. Byva uplne bezne, ze taketo lokality sa davaju do prenajmu cele alebo ciastocne rozdelene na sektory s vynutenymi investiciami, pevnymi cennami a samozrejme udrzbou okolia. Lenze na to tu maju peniaze len financne skupiny a to by sa Bratislavcania posrali.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
jokl