Reply on: Kvacalova23 #16007:
Ad L50: S týmto možno len a len súhlasiť, akurát sa obávam, že ak by linka prechádzala okolo Polície, tak by sa nestíhalo spraviť celé kolo do hodiny (už teraz je to dosť na tesno, ak sa na jednom kole naberie meškanie, do konca služby ho vodič nedobehne). Ale možno by pomohlo zokruhovanie trasy v Závodí a z Hájika by pokračovala po Kvačalovej a spať na Závodskú.
prípadne v čase 12.30-15.00 potiahnúť všetky spoje až na Hájik ak by sa našli nejaké vozokilometre.
Vladimír
Ale podľa mňa tu naozaj v tomto prípade o Bytčicu vôbec nejde. Nič v zlom, ale pre obsluhu mestskej časti takejto veľkosti určite postačuje základná obslužná linka, ktorou je L22. Či by tie intervaly na nej nemali byť pravidelnejšie a možno aj trochu kratšie nebudem rozoberať.
Toť môj nezainteresovaný pohľad... Bite ma...