aj 22 je v premavke po tom, čo bola vv Vsokom myte na reklamacii kôli kabelaži......ale v Čechach to neopravili.....chceli ju dat do Talianska k vyrobcovy...ale odmietli...tak žačali celych 5km kabelaže vymienat v DP.....ešte štastie ža chyba bola hned na začiatku...odstranili a po vyše mesiaci je opäť v premavke