Reply on: Kvacalova23 #16007:
Ad L50: S týmto možno len a len súhlasiť, akurát sa obávam, že ak by linka prechádzala okolo Polície, tak by sa nestíhalo spraviť celé kolo do hodiny (už teraz je to dosť na tesno, ak sa na jednom kole naberie meškanie, do konca služby ho vodič nedobehne). Ale možno by pomohlo zokruhovanie trasy v Závodí a z Hájika by pokračovala po Kvačalovej a spať na Závodskú.
prípadne v čase 12.30-15.00 potiahnúť všetky spoje až na Hájik ak by sa našli nejaké vozokilometre.
VLK
L20 ide po rajeckej rovnako ako L22, z hľadiska dostupnosti do mesta (kde je väčšina cieľov) je výhodnejšia L22 ako L20, do oblasti Bernolákovej veľa ľudí nebude cestovať tak z a do Bytčice (nie je tam na okolí mnoho cieľov a rýchlejšie a lacnejšie spojenie je prímestskou dopravou) ako ani z Vlčiniec... alebo sa mýlim a L20 bude napráskaná, že tam budú premávať kĺby ako na pôvodnej L2...