Reply on: Jozef #1127:
Pre mňa sú ľudia používajúci totalitné metódy súdruhovia, bez ohľadu na to, či sa jedná o KSČ, HSĽS alebo SNS . Bodka. Je úplne jedno, či je alebo nie je diaľničný privádzač investíciou mesta. Ani KIA nie je investíciou mesta. Súdruh Slota ryčal, že keby to "Jano Slota" mal na starosti, tak už to je vyvlastnené. A veľa sa v tom angažuje, správa sa ako feudál s neéobmedzenými právomocami, aj s Ruskom sa náhle skamarátil. Myslím, že nie Rusko ale Slota teraz nedávno čosi o strkaní cibule a mrkvy do riti vykladal.
Miro
Ináč Juraj sa chcel dostať popod železnicu hlavne preto, že sa budujú nové športoviská pri zimnom štadióne a bývalom ZK Slovena. Tak k tomu ma napadlo, že aj na pravom brehu Váhu má byť v (blízkej?) budúcnosti rekreačno - športový areál zameraný na vodné športy. Už dnes tam športujú vodní slalomári. Je to vlastne pri konečnej L29 pod Dubňom. Nechce sa Juraj v budúcnosti pretrolejovať až tam, keď by tam ľudia začali húfne chodiť? ?
Ad problém s domom: a čo vyvlastnenie? Aspoň sa za ním dá schovať zastávka pre smer do mesta. Kde podľa teba bude zastávka pre smer do mesta?
Je to tam celé natesnané, no uvidíme. Nenafotil si to?