Reply on: Fera #371:
Nuž , dokiaľ sa vedenie bude stavať pasívne k riešeniu súčastnej situácie , nič sa nezmení . Ale nič nie je stratené , však stále tu máme cca 10 % trnavčanov , čo využívajú MHD , takže stále má o koho SAD-ka prichádzať . ?
milos
A z pohľadu vozidiel , boli by v lepšom stave , keby sa nedialo to čo sa deje , t.j. privatizácia dielní s následnou predraženou údržbou , neochota a neodbornosť dielenských pracovníkov a tiež liknavosť vodičov k vzniknutým poruchám . ?