http://www.trnavskyhlas.sk/c/7911-mesto-akceptovalo-staznosti-na-mhd-ranne-spoje-budu-jazdit-skor.htm
////////// Niektoré závažné fakty z článku
-štažnosti + podnety + pripomienky = 180 ks
-Samotný zhotoviteľ optimalizácie totiž PRIZNAL, ŽE PODCENIL ranné spoje z okrajových častí mesta. (je to možné ľudia?!
:D)
-Mesto za tento projekt zaplatilo 20-tisíc eur. (takže žiadna únia)
////////// Niektoré závažné fakty z článku
-štažnosti + podnety + pripomienky = 180 ks
-Samotný zhotoviteľ optimalizácie totiž PRIZNAL, ŽE PODCENIL ranné spoje z okrajových častí mesta. (je to možné ľudia?!
:D)-Mesto za tento projekt zaplatilo 20-tisíc eur. (takže žiadna únia)
jfk1
Taktiež PD sa rozrastie a budú k nám chodiť ako voľakedy na špionáž kapitalisti z Holandska. Taktiež čakáme dav ľudí od 1.8.2012 na autobusovom nádraží TAZ II, kde po každom otoči stojíme minimálne hodinu ale nikto nechodí. Potom sa prevezieme a zase čakáme hodinu. Takže keď ráno na takéto čakanie vyrazíme napr. z Modranky o 05.40 a stále čakáme, tak večer o 23.14 zistíme, že ešte sa výroba neobnovila, ľudia nechodia, tak zistíme, že v zamestnaní sme namiesto cca 17 hodín boli len 11 hodín. Preto nám nerobte zle a cestujte pravidelne a stále.
S pozdravom usmiaty vodič SAD a dúfam, že aj kolektív.