http://www.trnavskyhlas.sk/c/7911-mesto-akceptovalo-staznosti-na-mhd-ranne-spoje-budu-jazdit-skor.htm
////////// Niektoré závažné fakty z článku
-štažnosti + podnety + pripomienky = 180 ks
-Samotný zhotoviteľ optimalizácie totiž PRIZNAL, ŽE PODCENIL ranné spoje z okrajových častí mesta. (je to možné ľudia?!
:D)
-Mesto za tento projekt zaplatilo 20-tisíc eur. (takže žiadna únia)
////////// Niektoré závažné fakty z článku
-štažnosti + podnety + pripomienky = 180 ks
-Samotný zhotoviteľ optimalizácie totiž PRIZNAL, ŽE PODCENIL ranné spoje z okrajových častí mesta. (je to možné ľudia?!
:D)-Mesto za tento projekt zaplatilo 20-tisíc eur. (takže žiadna únia)
Fezi23
Na Botanickej a okolí býva značné množstvo obyvateľov (cca1200) a nemáme žiadny spoj do mesta a na žel.stanicu. Načo na Vozovku, kto tam už chodí ?
Nespokojní obyvatelia.