S e-mailovými notifikáciami vám už nič neujde

Nové imhd.sk prinieslo aj vylepšený systém e-mailových notifikácií.

Čo sú to e-mailové notifikácie?

E-mailové notifikácie sú služba, prostredníctvom ktorej vám na e-mail zasielame upozornenia na nové správy o MHD. Používateľ si môže zvoliť, ktoré správy ho zaujímajú a ktoré nie, a podľa toho bude dostávať e-mailové notifikácie. Nastaviť sa dá ľubovoľný počet sekcií, z ktorých vám budú e-mailové notifikácie doručované. Služba okrem výberu sekcie umožňuje aj podrobnejšie nastavenie notifikácií podľa kategórie správ. Napríklad, ak vás nezaujímajú správy z kategórie "Extra", ktorá obsahuje správy o zmenách vo vozidlovom parku a podobne, tak si ju môžete jednoducho vypnúť a e-mailové notifikácie o správach z kategórie "Extra" vám chodiť nebudú. Aby sme vás neobťažovali e-mailami v nočných hodinách, tak e-mailové notifikácie sú zasielané iba od 7:00 (v sobotu a nedeľu od 8:00) do 22:00 stredoeurópskeho času. V prípade, že už nechcete dostávať e-mailové notifikácie, dajú sa kedykoľvek vypnúť.

Okrem e-mailových notifikácií sa môžete včas o všetkých novinkách dozvedieť aj prostredníctvom RSS alebo sociálnych sietí. Na sociálnych sieťach sa ale môže stať, že sa príspevok sledovateľovi zobrazí neskôr, prípadne vôbec.

Ako začnem odoberať e-mailové notifikácie?

Táto služba je dostupná pre všetkých registrovaných používateľov internetového portálu imhd.sk. V prípade, že konto na stránke imhd.sk nemáte, tak sa stačí zaregistrovať a po prvom prihlásení vám bude ponuknuté nastavenie e-mailových notifikácií. Ak ste už registrovaným používateľom, stačí kliknuť na svoj nick a otvoriť nastavenia e-mailových notifikácií, kde si môžete e-mailové notifikácie zapnúť, prípadne upraviť, ktoré e-mailové notifikácie chcete/nechcete odoberať.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Dispecer #7:
A odkiaľ som to mal vedieť, čo tam mám a kde prepísať?
Už mi to funguje.
Ďakujem za pomoc.
Reakcia na: Ivan81 #6:
Samozrejme, že nefunguje, keď neprepíšeš text "skratka-sekcie" na skratku sekcie, ktorá ťa zaujíma (t. j. pre BA je to "ba", pre KE "ke",...) 🙂
Reakcia na: Dispecer #5:
Ďakujem, ale bohužiaľ táto stránka nefunguje. Píše 404 - táto linka vynechala 🙂
Reakcia na: Ivan81 #4:
Adresa na RSS je aktuálne takáto:
https://imhd.sk/skratka-sekcie/rss/dokumenty
Reakcia na: dusoft #1:
Viete mi prosím prezradiť aktuálne fungujúce odkazy na RSS kanály z imhd.sk/ba? Ja som ich odoberal do upgrade webu a odvtedy mi už nefungujú a nové odkazy na RSS na novom webe zverejnené nie sú. Ďakujem.
Reakcia na: Ričard #2:
Ale občas by nezaškodilo, aby tvoji kolegovia skontrolovali i súkromné správy na kontách imhd.sk na sociálnych sieťach - jedna čaká na Twitteri už nejaký čas a nič... 🙂
Reakcia na: dusoft #1:
Dobrý deň, napíšte nám viac informácií na imhd@imhd.sk a na riešenie problému sa pozrieme. 😉
Mne by sa pacilo, keby mi RSS nezdvojovalo prispevky vo vasom feede. Neviem, preco sa tak deje, inde sa tak nedeje a to odoberam desiatky zdrojov.