Linkou 21 do útulku (10.7. - 1.9.2019)

Na linke 21 budú dva bezplatné spoje pre dobrovoľníkov

Od stredy 10. júla 2019 zavedie Dopravný podnik mesta Košice na autobusovej linke 21 dva bezplatné spoje. Premávať budú do konca prázdnin, t.j. do nedele 1. septembra 2019Určené budú pre dobrovoľníkov Útulku vzájomnej pomoci ľudí a psov, ktorý sa nachádza na ceste do Hanisky.

Bezplatná preprava bude na spoji o 8.45 hod. zo Staničného námestia, a o 14:15 od Útulku pre zvieratá.

Nárok na bezplatnú prepravu budú mať držitelia dobrovoľníckeho preukazu, ktorý dostanú na základe registrácie priamo v útulku v Haniske.

Linka 21 premáva na trase Staničné námestie – Námestie osloboditeľov – SOŠ automobilová – Perešská – Útulok pre zvieratá - PHV a zastavuje na všetkých zastávkach na trase.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: 110mat110 #4:
Ráno spoj odjazdí služba 2803 a presúva sa potom naprázdno na Hornádsku (kmeňoví vodiči danej tabuľky majú povolené parkovať na KVP) a poobede služba 5102 prejazd z Hornádskej do útulku. Spoje sú normálne v CP, nie objednávkové
Reakcia na: Iv #2:
V zasade na spoji kde nechodia revizori je to tak jedno...

Len mi pride divne, ze poobede ide bus minutu po beznom resp par minut pred. Nestacilo by zriadit docasnu zastavku? Chapem, ze vozkm su z prejazdov USS ale aj tak...
Reakcia na: Iv #2:
Áno... ktovie, či to tak bolo myslené celkom od začiatku, alebo či sa to zmenilo až neskôr.
Reakcia na: mi.v #1:
Len škoda že toto info neobsahuje tlačová správa DPMK...
❗ Podľa obsahu nového článku v Korzári nadobúda slovné spojenie "pre dobrovoľníkov" dosť podstatný význam:

Nárok na bezplatnú prepravu budú mať držitelia dobrovoľníckeho preukazu, ktorý dostanú na základe registrácie priamo v útulku v Haniske.