Turistický autobus na Kráľovu studňu (Turbus) v roku 2019 s novým dopravcom (25.5. - 27.10.2019)

Turbus bude opäť premávať.

Ilustračné foto © BB-Schuhu

Po ročnej prestávke začína od 25. mája 2019 do 27. októbra 2019 premávať každý vikend a sviatok turistická autobusová linka Turbus na Kráľovu studňu.

Turbus premáva po trase Železničná zastávka mesto (malá stanica) - Strieborné námestie - Horný Harmanec (len v smere dole) - Kráľova studňa s pravidelným odchodom 8:42 z Banskej Bystrice a 15:55 z Kráľovej studne. Plánovaný príchod na Horský hotel Kráľova Studňa je približne o 10:10 a naspäť do Banskej Bystrice približne o 17:15.

Cestovné je 5,00 € jednosmerne a 7,00 € obojsmerne, pričom spiatočný lístok platí aj na druhý deň. Turbus je určený pre peších turistov, preprava bicyklov je vylúčená. V smere do Banskej Bystrice je možné nastúpiť aj pri Harmaneckej jaskyni (16:55) za jednotné cestovné 1,00 € bez ohľadu na výstupnú zastávku.

Dopravu na turistickej linke zabezpečuje ZUTO - BUS, kontakt www.zutobus.sk, objednávateľom dopravy je Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko, www.centralslovakia.eu.

Aktuálne informácie vždy na www.kralovastudna.com a www.centralslovakia.eu.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.