Vybrali ste najlepšiu fotku košickej MHD roku 2018
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Druhý ročník súťaže o najlepšiu fotku košickej MHD za uplynulý rok už pozná svojich víťazov.

Rok 2018 bol pre nás ďalším rokom bohatým na zaujímavé a kvalitné fotografie. Z 1528 fotografií, ktoré autori do košickej sekcie zaslali v roku 2018, bol vybratý užší výber 53 nominovaných fotografií. Hlasovaním tímu imhd.sk vzišlo 10 finálových fotografií a vy, naši návštevníci, ste dostali možnosť od 17. januára do 4. februára 2019 vybrať tú najlepšiu.

Počas tejto doby ste nám zaslali 227 hlasov, ktoré ste prerozdelili medzi svojich favoritov z najlepšej desiatky takto:

1. miesto

Pestrofarebný záber na jarné sídlisko Dargovských hrdinov doplnený o zeleno-biely autobus značky Solaris od Dávida Hanušovského Vás nadchol natoľko, že získal najviac hlasov v našej tohtoročnej ankete - 62 hlasov, teda približne 27% zo všetkých hlasov.

2. miesto

Vydarenú nočnú fotografiu z najväčšieho dopravného uzla pre linky košickej MHD, na ktorej pózuje jedno z najnovších vozidiel v premávke nám poskytol pravidelný prispievateľ skrývajúci sa za pseudonymom Dispecer. Práve táto fotka oslovila druhý najvyšší počet návštevníkov a získala 17% (38 hlasov) zo všetkých hlasov.

3. miesto

Dvojicu najúspešnejších fotografií dopĺňa ďalší záber, tentoraz z prostredia Detskej železnice uprostred pestrofarebnej jesene. Táto kompozícia od autora skrývajúceho sa za pseudonymom 3505 zaujala 31 návštevníkov, ktorých hlasy nakoniec tvorili cca 14% zo všetkých hlasov, čo vynieslo krásne bronzové umiestnenie.

Kompletné výsledky tohtoročnej ankety o najlepšej fotografii košickej sekcie za rok 2018 nájdete v ankete:

Máte krajšiu fotografiu?

O rok prichystáme takúto anketu znova a možno práve aj Vaša fotografia sa objaví v užšom výbere finalistov.

Ako na to?

Svoju fotografiu nám môžete zaslať až tromi spôsobmi:

  1. Najrýchlejší spôsob akým pridáte fotku na stránku je cez diskusné fórum. Tento postup je najvhodnejší pre aktuality z prevádzky (dopravné nehody, neplánované výluky, odklony, nové vozidlá v premávke, alebo pre ilustráciu k preberanej téme na fóre). Fotky sa okamžite zjavia pri diskusnom príspevku a ak budú spĺňať kvalitatívne požiadavky, webmaster ich môže použiť v niektorom z budúcich updatov. Pri pridávaní fotiek cez fórum platí obmedzenie na maximálne 5 fotografií veľkosti do 8 MB.
  2. Ak máte viacero pekných fotografii s ktorými by ste sa chcel podeliť s našimi návštevníkmi, môžete nám ich poslať mailom alebo cez niektoré z mnohých webových / cloudových úložísk (Google Drive, Ulož.to, OneDrive, Letecká pošta, Dropbox,...). E-mailovú adresu nájdete v každej sekcii v pätičke v časti Kontakt a zvolení možnosti Mám odkaz / pripomienku k obsahu imhd.sk.
  3. Ak radi a často fotíte a chcete nám pravidelne zasielať fotky, kontaktujte nás a vytvoríme Vám prístup na priame pridávanie fotiek na stránku. E-mailovú adresu nájdete v každej sekcii v pätičke v časti Kontakt a zvolení možnosti Mám odkaz / pripomienku k obsahu imhd.sk.

20.2.2019
-Dispecer-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

solar26.2.2019 22:54 #1 Re:
super fotky👍