Fotojazda s vozidlami MHD po Plzni (6.7.2017)

Internetové stránky o trolejbusoch v Plzni Vás pozývajú na fotojazdu pri príležitosti 8. výročia ich založenia.

Pri príležitosti 8. výročia internetových stránok o plzenských trolejbusoch - Plzensketrolejbusy.cz - si Vás organizátori dovoľujú pozvať na jazdu s „hranatými“ legendami 80. a 90. rokov minulého storočia. Akcia sa uskutoční vo štvrtok 6. júla 2017, a hlavnými aktérmi budú nedávno zrekonštruovaný historický trolejbus Škoda 14 Tr ev. č. 429, posledný prevádzkovaný strednepodlažný trolejbus v Plzni - Škoda 14 TrM ev. č. 457 a bývalý plzenský autobus Karosa B 732 ev. č. 425. 

Vozidlá budú jazdiť paralelne po rôznych trasách v Plzni, je naplánovaných niekoľko spoločných zastávok, a tak sa behom 3- až 4-hodinovej jazdy bez problémov zveziete všetkými troma vozidlami. Pripravené je spoločné fotografovanie vozidiel, pôsobivé „stretnutie trakcií“ na Náměstí Milady Horákové a možno i jedno prekvapenie. S trolejbusmi 14 Tr sa môžete zviesť novou trolejbusovou traťou cez most okolo stanice, či na najmenšie české trolejbusové obratisko v Černiciach. Autobus sa vydá napríklad po trase linky 32 do Radobyčic. 

Po ukončení jazdy s trojicou vozidel je pripravený (cca 2-hodinový) výlet s autobusom Karosa B 732 za hranice mesta Plzeň. 

Na akciu je potrebné sa vopred registrovať na e-maili plzensketrolejbusy@email.czUzávierka registrácie je 4. 7. 2017. Prostredníctvom e-mailu Vám organizátori tiež poskytnú podrobnejšie informácie k programu, podobne aj na stránke udalosti na Facebooku.

Cena za akciu pri platbe v predstihu je 300 Kč (bez podvečerného výletu), resp. 500 Kč (s podvečerným výletom).
Cena za akciu pri platbe na mieste je 350 Kč (bez podvečerného výletu), resp. 550 Kč (s podvečerným výletom).

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.