Reakcia na: J #931:
O tom, že Šaca má na čokoľvek, svedčí aj tento článok: http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=17524
Komu sa nechce čítať, tak je to o tom, že MČ Šaca daruje obyčajnej základnej škole štadión s umelým trávnikom, na ktorom by sa mohli bez problémov hrať aj medzinárodné zápasy UEFA. Také niečo nie je možné ani na najväčšom štadióne 1. FC Košice:-o
Vladimír
DPMK na prelome 80. a 90. rokov trochu experimentoval a nejaké zastávky na znamenie zriadil, ale časom znamenia prestal vyžadovať a zastávky sa stali riadnymi.
Čo sa týka druhej otázky, tá smeruje na Prešov (keďže okrem BA len ten má zastávky na znamenie). Odpoveď je taká, že občas sa typ zastávky mení. Samozrejme je to na základe pozorovaní pracovníkov DP, ale nemôžem to veľkolepo nazvať "prieskumom". Keď si niekto všimne, že tu a tam vystupuje a nastupuje veľmi málo ľudí, spraví sa zastávka na znamenie. Zopár takýchto zmien mám na osobnom konte aj ja.