Reakcia na: Solider #87430:
Pozor je rozdiel, keď samospráva má možnosť čerpať eurofondy, no nemá financie na spoluúčasť. A je rozdiel ak má samospráva pripravené projekty a vysúťažených dodávateľov nových vozidiel, no nemá na to alokované prostriedky z eurofondov. BA môže cca do 3 rokov preinvestovať 900 mil. z eurofondov, ale problém nie je spoluúčasť ako v prípade Košíc, ale že nie sú vyčlenené v bratislavskej kapitole. Musí sa čakať, kde čo ostane nevyčerpané aby sa mohli presunúť pre bratislavské projekty.
afeno
Ďalšou sprostosťou mi vzhľadom na túto skutočnosť príde fixovať sa na jednu značku, dôsledky aké to má môžme vidieť napríklad pri dodacích lehotách dielov, ich cene, atď.
Čiže všetkých mínuskovačov poprosím o argumenty, to že elektrobus je fuj a trolejbus mňam u mňa neobstojí. Dtto si na tom nikto neurobí politické body, rozdiel medzi trolejbusom a elektrobusom je pod rozlišovacou schopnosťou väčšiny populácie.