Reakcia na: Yogi616 #85642:
Tak ak to laicky odhadujem dobre, na 2+2 KT by stačilo o jednu službu menej: 2 trhané + 2 celodenné + 1 striedač.S väčšou ponúkanou prepravnou kapacitou ako pri nasadení autobusov.
Pritom vypravené o 1 vozidlo menej: Teraz je 5, tak by stačili 4.
Možno nejaké ďalšie peniaze sa ušetria na nižšej cene za vozkm KT ako za vozkm busu.
Podobne, na traťovú koľaj dáme aj 100 KT, len už sa nemajú kam pohnúť.
mi.v
Hromadenie 2 KT je problém na zastávke VSS v smere do mesta - dočasný ostrovček z panelov pre druhé KT (alebo po tej koľaji iba jedno KT, teda na obsluhu mať celkom 3 KT namiesto 4). Na ostatných troch koncoch trate priestor na jedno KT za ostrovčekom podľa môjho odhadu je.
Áno, L9 do Barce.