treba trosku zacat do toho nasho primatora hustit laebo naozaj zatial nevidno ziadne vysledky a taka trat na Jazere a na konci Juznej triedy si uz zasluzi rekontrukciu ale nie o dva tri roky ale co najskor teraz. Nehovoriac o Alejovej a USS.
Opäť si ani len toľko námahy nedal, aby v podniku/na meste zistil presný rok dokončenia. Rozptyl piatich rokoch asi stačí. Naproti tomu - čo som mal možnosť vidieť v Mníchove, tak oni tam napríklad riešia aj také detaily, že skúmajú zjazdenosť profilu koľaje v danom úseku po x rokoch voči pôvodnému profilu nezjazdenej koľaje toho istého typu. U nás sa triafame do roku vzniku/rekonštrukcie trate v rozmedzí bývalého 5RP.
Pevne dúfam, že na magistrát priberú niekoho, kto toto bude poctivo kontrolovať.
afeno
Peniaze na MET2 ani neboli v tomto programovom období vyčlenené, takže je nepravdepodobné, že by to bolo v nejakom blízkom období realizované.
Ak by aj nejaké peniaze boli, oveľa jednoduchšie je ich minúť napr. na vozidlá (trolejbusy).
Ad 2. Radšej žiadnu rekonštrukciu, než rekonštrukciu, ktorá bude narýchlo "zbúchaná" a jej následky budeme trpieť ďalšie desaťročia (viď všetky doposiaľ zrealizované rekonštrukcie).