Reakcia na: Diggi #457:
Myslím, že jednotlivé série T3 SUCS nie je najmenší dôvod v prehľadoch na tejto stránke rozlišovať, pokiaľ sa jednotlivé série neozačili už oficiálne nejak odlišne. Názov T3 SUCS stačí.A pokiaľ ide o T3 SU, som nachýlný veriť Sarkovi a jeho argumentom, a teda označovať aj košické vozne č. 336 - 355 ako T3 SUCS. Ak je je dôvodom na ich odlišné značenie len iný typ usporiadania sedačiek, to nestačí.
.
Diggi
Ešte to odstavenie 344+340, 338 a 366 si sa nepýtal?
No tak potom môžme spriahnuť 359-ku ako B-čko
Ty koki to by bola súprava.
Bol si v Prešove? Počul som, že si fotil 531-ku na 4-ke.
Momentálne na N.O stoja na 4-ke 3506, 5206, 5003, 5222. Mám tomu rozumieť tak, že 2 busy idú spolu v ten istý čas? Aj keď som videl koľko národa je na zastávke, teda by aj mohli. To treba nafotiť