Reakcia na: Ostrava #3579:
Zaujímajú Ťa vozidlá vrchného vedenia alebo trakčné vozidlá?
Čo sa týka 14TrM #2002, tak to je štandardné vozidlo, na ktoré sa v zimnom období nainštaluje rozmrazovacia súprava a toto vozidlo v tomto období slúži potom iba na tieto účely. Na samotnom trolejbuse sú iba nejaké úchytky pre uvedenú súpravu a navŕtané diery pozdĺž botiek, do ktorých sa hadičkami privádza nemrznúca zmes. Vozidlo nanáša zmes ešte pred vytvorením námrazy.
). Po zavedení trolejbusov, ktoré sa v Prešove výborne ujali a dnes zabezpečujú väčšinu dopravných výkonov o tomto nemá zmysel uvažovať.
KVKV
Na tie veci sa pojdem pozrieť, možno mi niečo uniklo.
Čo sa týka fotiek, dočkaj času, čosi pripravujem na webe, možno bude aj pekná kniha ,ale teraz neviem povedať kedy. Podla času. Vela ho nemám.