Majkl:
Z BB som (alebo bol som).
Re Zastavky na Tulskej- no v tom nevidim az taky problem - spodna sa moze volat "Kyjevske nam", a dalej "Tulska" (nic ine nezostava), "U Kuzmy" (tak nejak sa vola ta krcma na zastavke), "Nad Tuslkou" (alebo "Pod Suchym Vrchom" - alebo co je tam za kopec) ...
S trochou fantazie sa to da vymysliet.
Re autorske prava- pokusate sa o nieco, ked mate nascanovane fotky - napr poziadat vydavatelstvo o suhlas s uverejnenim fotiek na internete?
Schemu liniek (sucasnu) prave kreslim. Dnes sa v praci trochu nudim:) Zajtra to niekomu poslem (alebo do konca tyzdna - nechce sa mi pisat tie cisla, ciary uz mam :))
Z BB som (alebo bol som).
Re Zastavky na Tulskej- no v tom nevidim az taky problem - spodna sa moze volat "Kyjevske nam", a dalej "Tulska" (nic ine nezostava), "U Kuzmy" (tak nejak sa vola ta krcma na zastavke), "Nad Tuslkou" (alebo "Pod Suchym Vrchom" - alebo co je tam za kopec) ...
S trochou fantazie sa to da vymysliet.
Re autorske prava- pokusate sa o nieco, ked mate nascanovane fotky - napr poziadat vydavatelstvo o suhlas s uverejnenim fotiek na internete?
Schemu liniek (sucasnu) prave kreslim. Dnes sa v praci trochu nudim:) Zajtra to niekomu poslem (alebo do konca tyzdna - nechce sa mi pisat tie cisla, ciary uz mam :))

d3k0
Co sa tyka zastavok, tak aj v Bratislave boli napr. tri zastavky Bajkalska (v nazve sa v nicom nelisili), ale uz to nastastie tak nie je. Reklamne zastavky nie su zle, ked sa vhodne pouzivaju. Ide napriklad o zastavku Technopol (ex. Kutlikova) alebo Hypermarket Tesco, kde kazdy vie, kde to stoji.