Nevravim, ze Emtest je jediny co dokaze menit zastavky, ale bystricky BUSE je len na ozdobu, ak vodic zabudne zmenit konecnu tak ... a Emtest to spravi vsetko za neho. Opakujem, v BB.
Mna osobne iritovala cista biela plocha na prednom cele, takze som sa potesil ked to niektori spestrili.
Mna osobne iritovala cista biela plocha na prednom cele, takze som sa potesil ked to niektori spestrili.

Majkl
Emtest bol údajne vybraný preto, lebo v dobe, keď sa o tom rozhodovalo, ako jediný ponúkal bezkontaktné karty... (strašná škoda)
Zdobenie vozidiel: fuj! Nemá to nikde obdody. Som ešte nevidel, aby vo Viedni bol "vyzdobený" bus. Ale toto je aj v BA. Nepoviem nič, keď si vyzdobí zvnútra kabínu, ale olepovať to zvonka... Inak, myslím, že tie nálepky "Banská Bystrica" sú dielom dielenských robotníkov a nie vodičov.