Mne na tych Citybusoch vadi akurat malo miesta na nohy a blbe rozmiestnenie sedadiel.
Ale nastupovanie/vystupovanie je nepochybne pohodlnejsie. A to uz nehovorim o dochodcoch a matkach s kocikmi.
"Opitu" jazdu som si nikdy nevsimol.
Ale nastupovanie/vystupovanie je nepochybne pohodlnejsie. A to uz nehovorim o dochodcoch a matkach s kocikmi.
"Opitu" jazdu som si nikdy nevsimol.
?!
A interval - radsej nebudem citovat, musi prist nejaky ucinny tlak.
Petik
K nahradeniu linky 1 autobusmi v mojom navrhu...
Preferencia elektriny je sica pekna vec, ale je otazne, ci je ekonomickejsie obsluhovat cast mesta prazdnymi trolejbusmi (s lacnejsou prevadzkou) alebo vyuzitymi autobusovymi linkami.
V Bratislave tiez nocne linky obsluhuju takmer vyhradne autobusy.
Alternativou by bola jedine "napajacia" linka Nemocnica-Podlavice, co sa mi vsak nezda prilis rozumne.
Co sa tyka tych kratkych liniek (Senica/Salkova), to som si neuvedomil, ze to je tak blizko. Moj navrh teda upravujem tak, aby niektore spoje linky 75 zachadzali az na Balaze.