Myslim ze takto nejak by mohli vyzerat linky vecer (napr po 19:00) a cez vikendy:
http://web.redbox.cz/bystrica/LinkyMHDBB.htm
Vychadzam z toho, ze v tychto obdobiach sa ludia neponahlaju (a teda su ochotny cestovat aj dlhsou trasou) ale zaroven nie su ochotny cakat dlho na bus. Zaroven teda nechcu dlho cakat ani na prestupoch.
Zaroven predpokladam prestupne listky (povedzme do 40min bez doplatku)
Trochu som bol nuteny okresat trolejbusy, ale to je cena za to, ze maju tak malo rozvinutu siet.
Je mozne ze som zabudol na nejaku cast mesta alebo ze som dal niekde vela, niekde malo autobusov.
Takze privitam kritiku a na zaklade toho to upravim.
Co na to teda hovorite?
http://web.redbox.cz/bystrica/LinkyMHDBB.htm
Vychadzam z toho, ze v tychto obdobiach sa ludia neponahlaju (a teda su ochotny cestovat aj dlhsou trasou) ale zaroven nie su ochotny cakat dlho na bus. Zaroven teda nechcu dlho cakat ani na prestupoch.
Zaroven predpokladam prestupne listky (povedzme do 40min bez doplatku)
Trochu som bol nuteny okresat trolejbusy, ale to je cena za to, ze maju tak malo rozvinutu siet.
Je mozne ze som zabudol na nejaku cast mesta alebo ze som dal niekde vela, niekde malo autobusov.
Takze privitam kritiku a na zaklade toho to upravim.
Co na to teda hovorite?
Kami
Tu mapu som uz niekde videl
Podjazd pri stanici uzavreli aj ked som bol ja v BB (par dni na to) a smerom od Brezna niekto odsunul zavoru. Autobus presiel, Octavia radsej vycuvala. Ale vtedy by sa asi neutopilo ani Tico.
Co sa tyka trasy Usvit - Internatna, lacnejsie ako zavedenie linky 4 by bolo cestovanie zadarmo po prestupe na Kyjevskom - pre dochodcov. Inak ti dochodcovia platia 3 krat. Najprv 4 Sk pri nastupeni do trolejbusu (napr. na Internatnej Astra), 4 Sk za platenie najmu v hotovosti a opat cestovne. Jeden inkasny prikaz by ich vysiel lacnejsie.
Pri casovych listkoch su najvacsimi cestovatelmi dochodcovia. Jedna dochodkyna mi opisovala cestu do mesta na nakup a potom k tetke. Kym sa dostala domov vystriedala 12 spojov!