Reakcia na: Vševedko #4171:
neviem, či je to pristavovanie v Bp. v zime až takým pravidlom. V januári som napr. čakal pri Népligete na 103ku, a stála v obratisku, ale do zastávky vodič potiahol až tesne pred odchodom. Ale možno som mal len šťastie. Pravda, bolo naozaj nepríjemné počasie.
Majkl
http://www.uakom.sk/bb/mesto/fk-d17p.htm