Reakcia na: Majkl #2696:
Majkl ako mozes prosim Ta vyjadrovat podporu neschopnej zlodejskej spolocnosti? Ja mam tiez vlaciky radsej ako busy, ale na ZSSK som uz uplne zanevrel. Predtym som pravidelne cestoval na trati BB-PHa, ale vzhladom na neustale horsi CP som proti mojej voli musel presedlat na auto, co ma v konecnom dosledku taky efekt, ze do BB skoro vobec necestujem. A to prave kvoli zeleznici. Cim skor skrachuju aj s Prokopovicom, tym vacsi pocit zadostucinenia! A nech do BB jazdi oBB, MAV alebo CD!

PIT
Prevádzkovateľom MHD v Banskej Bystrici je SAD BBDS, a. s. Banská Bystrica a kontakty nájdeš tu:
http://imhd.sk/bb/index.php?w=342b21342e2f2bef2f262e29
Inak zaujímavá príhoda bola aj táto - asi v pondelok na niektorej zo sásovských liniek okolo siedmej ráno autobusu došla nafta a tak všetkých ľudí vysadil a bol pokoj. Človek, ktorý mi o tom hovoril bol súčasne aj svedkom toho, že potom, čo sa nejaká žena s dieťaťom dožadovala realizácie pokračovania svojej cesty vodič zavolal na dispečing štýlom: "...pošlite mi sem nejakú náhradu, lebo tu nejaká ženská s deckom robí hystériu...". Takže to opäť dokumentuje, že niektorí vodiči sú obyčajní hulváti (škoda, že je takých veľa) a stále si neuvedomujú, že cestujúci je ich chlebodarcom. A inak by ma zaujímala, ako je možné, že autobusu dojdú pohonné hmoty hneď ráno, keď pred odchodom z garáže si má riadne odkontrolovať prevádzkyshcopnosť vozidla?!
Z uvedeného Ti prajem veľa zdaru, ak sa Ti podarí sa k niečomu dopracovať.